+48 32 42 11 777
+48 603 196 007
biuro@eko-press.com.pl

O firmie

Spółka EKO-PRESS została zarejestrowana w 1995 roku.

Zakres naszej działalności obejmuje kompleksowe wykonanie instalacji technologicznych w dziedzinie przetwarzania zawiesin i osadów obejmujące dobór, produkcję i montaż komorowych i membranowych pras filtracyjnych. Naszą specjalnością są maszyny znane z bardzo wysokiej jakości, prostoty obsługi oraz niskich kosztów eksploatacji.

Ścisła współpraca z branżowymi biurami projektów oraz producentami armatury, elementów automatyki, hydrauliki, itp. gwarantuje profesjonalne przygotowanie inwestycji już na etapie projektowania, wysoką jakość dostarczanych urządzeń oraz najwyższą skuteczność oferowanych węzłów filtracji.

Szczególną uwagę poświęcamy dobremu zrozumieniu potrzeb Klienta. Zapewniamy kompletną dostawę urządzeń zgodnie z ustaloną konfiguracją, która dostosowana jest do indywidualnych potrzeb Zamawiającego, montaż i rozruch urządzeń, szkolenia, dokumentację DTR. Użytkownicy wysoko cenią sobie nasz sprawny serwis techniczny, zapewniany zarówno w okresie gwarancyjnym jak i pogwarancyjnym.

Udało nam się stworzyć zespół wykształconych specjalistów we wszystkich branżach, w których działamy odpowiedzialnych za projektowanie, produkcję, montaż i remonty maszyn. Posiadamy ogromne doświadczenie z systemami mechanicznego odwadniania osadów poparte ekspolatowanymi instalacjami. Ten potencjał wykorzystujemy podejmując się najbardziej skomplikowanych i ambitnych zadań.

Jako producent komorowych i membranowych pras filtracyjnych, współpracujemy z klientami z różnych branż i specjalności. Tak zdobyta wiedza umożliwia rozwój firmy w oparciu o bliską współpracę z ciągle rozszerzającym się rynkiem europejskim. Lista naszych realizacji liczy ponad 500 obiektów w kraju dla firm tj. Mittal, Anwil, KGHM, Fiat Auto Poland, Kemipol, Mokate, Amica, Cersanit, jak również za granicą m.in. na Litwie, Ukrainie, w Rosji, Danii, Szwecji, Rumunii, Słowacji, Czechach i Serbii

Profesjonalizm

Nasza firma wykonała ponad 500 instalacji pras filtracyjnych oraz przeprowadziła niezliczona ilość prac serwisowych oraz testów filtracji

Doświadczenie

Działamy nieprzerwanie od 1995 roku

public/media/pic1.gif

Prasy filtracyjne producent

Jestśmy widodącym producentem pras filtracyjnych w Polsce.

Ta strona korzysta z plików cookies. O tym jak je wykorzystujemy możesz przeczytać w naszej polityce prywatności.